1 / 2
Celicni Bandasi za OPEL 4x100 14ki bandash corsa agila astra
3.000 МКД
30.12.2021 10:26

Куманово / Куманово

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

6J

Дијаметар:

14

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 4 дупки

Bandasite se doneseni od Svajcarija.

I se izvadeni od opel corsa.

14ki 4x100

Cena za 4 bandasi e 3500denari.

Tel: 078219274

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Auto Plac Dizi
1-va br.152 D.Kojnare Kumanovo
Потврден огласувач
078219274
Испрати Е-маил до огласувачот

Karoseriski delovi za SMART FORTWO coupe nad 2007god

100 МКД

Celicni Bandasi za SHARAN 5x112 16ki bandash alhambra galaxy

5500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам