1 / 3
Huawei MediaPad M5 8 silikonska futrola
500 МКД
Цената е фиксна
20.07.2022 08:04

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останато

Големина на екранот:

8" инчи

Silikonska zastitna futrola za tablet Huawei MediaPad M5 8, nova neupotrebuvana.
Dodatok zastitna folija za ekran.

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
077875733
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам