1 / 1
LED panel vgraden 1295х295, 40W, 6400К – Lambario
1.549 МКД
03.12.2020 12:59

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ЛЕД Панел вграден 1295х295, 40W, 6400К – Lambario

2 Godini Garancija!

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / ЛЕД светла

Се продава од:

ivan
Потврден огласувач
075420509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам