1 / 6
Kuka
130.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.12.2020 10:22

Кичево

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

10

Квадратура:

214 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

65 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

15 noemvri br.18 kicevo

Kukata izleguva na dve ulicì i e na dva vleza se naoga do carskata gamija

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Tode
Потврден огласувач
079267850
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам