1 / 7
Se prodavaat
1.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.06.2022 10:12

Прилеп / Прилеп

Se prodavaat evtino masi stolici ,trosed dvosed, krevet i krevet za pustajne krckalka.cenite se na slikite

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Се продава од:

kire
Потврден огласувач
075229529
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам