1 / 1
Se prodava televizor vo Kicevo
500 МКД
31.03.2022 14:02

Кичево

Марка:

Samsung

Производ:

CRT - Класични

Големина:

51 cm (20 inch)

Се продава телевизор марка Самсунг, 52 цм во Кичево. Цена 500 денари.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
071602119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам