1 / 6
Бормашина
1 €
22.01.2022 15:31

Гази Баба / Скопје

Продавам столбна бормашина.
--Контакт телефон од 12:00h до 20:00h.--

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава од:

xx
Потврден огласувач
078 402033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам