1 / 4
Lozje
По Договор
26.05.2023 13:06

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

8 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava lozje 8 dekari vo blizina na gradot,od levata strana na patot Kavadarci-Rosoman,pogodno za plac.Info na tel 075 366 919 Kiro

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

d
Потврден огласувач
075499058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам