1 / 7
Delovi Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks
1 €
28.07.2022 11:08

Виница / Виница

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

D e l o v i

Ford Fokus 1.8 Tdci 85kw/115ks
Godina. 2002

Momentalno pali vozi site delovi

Info: 077 873 777
Viber - Whatapp

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

_____
Потврден огласувач
077873777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам