1 / 7
APARTMAN CENTAR NIKA
30 €
30.11.2022 23:29

Охрид / Охрид

Број на соби:

2,5

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Bulevar Turusticka br.54

Na Pocetok na Ohridska carsija vednas do Ohridska Banka Spakase banka,extra opremen,na prv sprat so sopstven parking.
Cenata e varijabilna od period do period i broj na osobi.
Povelete

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

ljupco
Потврден огласувач
075439920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам