1 / 1
Brother TONER TN1030/TN1050
430 МКД
15.09.2022 09:29

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Toner TN1050/TN1030 kompatibilen za slednive modeli na printeri:
Brother DCP-1510, DCP-1511, DCP-1512, DCP-1610W, DCP-1619
Brother HL-1110 / HL-1112/
Brother MFC-1810, MFC-1813, MFC-1815, MFC-1816, MFC-1818, MFC-1819, MFC-181W
Kapacitet 1000 stranici

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал / Тонери / Кертриџ

Се продава од: Претпријатие

TMtech
Потврден огласувач
076427821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам