1 / 1
КАДИ (НЕУПОТРЕБУВАНИ)
1 €
18.09.2021 12:29

Прилеп / Прилеп

Се продаваат 5 кади, никогаш не употребени. За сите 5 екстра цена
Информации на 076/712-686

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

marija
Потврден огласувач
076712686
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам