1 / 3
se prodava niva
1 €
Цената не е фиксна
25.10.2021 15:20

Демир Хисар

Квадратура:

4800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava niva blizu Demir Hisar
4800 m3
br 078 235 193

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Jane
Потврден огласувач
078767643
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам