1 / 2
Се продаваат пар ѕидни лампи
600 МКД
27.07.2021 18:43

Струга / Струга

Се продаваат пар ѕидни лампи во добра состојба
Тел: 077577185

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Ѕидни лампи

Се продава од:

Ivanco
Потврден огласувач
078411833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам