1 / 5
SE IZDAVA GARSONJERA VO TETOVO
150 €
26.11.2022 10:32

Тетово / Тетово

Број на соби:

2

Квадратура:

29 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Se izdava garsonjera na atraktivna lokacija vo blizina na "Pino" po povolna cena!

Vkupnata površina na garsonjerata iznesuva 28 m2, i taa se sostoi od dve sobi plus mal toalet.

Garsonjerata e idealna za koristenje kako deloven prostor, kancelarija, frizersko studio i slično.

Cena: 150 evra

Za povekje informacii, javete se na

077 641 410 Filip

071 345 955 Stefani

Šifra: 02-06/20

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Stan za izdavanje od 64m2 vo Skopje

300 €

Stan od 43m2 vo Skopje - Kisela Voda

62350 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам