1 / 4
SE PRODAVAAT PARCELI VO SELO VOLKOVIJA
8 €
04.09.2021 11:16

Тетово / Тетово

Квадратура:

756 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavaat povekje parceli vo selo Volkovija.

Vo katastarska opština Volkovija imotot e zaveden i podelen na :

Niva so površina od 964m2 vo vikano mesto Izvori
Niva so površina od 1164m2 vo vikano mesto Zadselo
Niva so površina od 2507m2 vo vikano mesto Papradi
Niva so površina od 1125m2 vo vikano mesto Kruški
Livada so površina od 170m2 vo vikano mesto Gavranik
Lozje so površina od 504m2 vo vikano mesto Lozje
Kamenjar so površina od 170m2 vo vikano mesto Selo
Šuma so površina od 262m2 vo vikano mesto Izvori
Šuma so površina od 363m2 vo vikano mesto Slogovi

Celiot imot ima površina od 7156m2.
Cena: 8 evra od m2

Za povekje informacii, obratete se na:

Filip 077641410

Stefani 071345955

Šifra: 05-26/20

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

SE PRODAVA NIVA VO DOLNO SEDLARCE

30000 €

Gradezna parcela vo Falishe

55 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам