1 / 4
!!SE PRODAVA PARCELA VO TETOVO-GORNO MAALO!!
107.300 €
07.07.2022 08:51

Тетово / Тетово

Квадратура:

3566 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava atraktivna parcela vo “Gorno Maalo” – Tetovo koja nudi prekrasen pogled kon gradot!

Samata parcela izleguva na pat, istata ima pristap do struja i voda, a nejzinata vkupna površina iznesuva 3566 m2.

Cenata po metar kvadraten e 30 evra, ili vkupno 107 300 evra.

Za povekje informacii, javete se na

077 641 410 Filip

071 345 955 Stefani

Šifra:05-04/20

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од: Претпријатие

MILOSHEVSKI- agencija za nedviznosti
Потврден огласувач
077641410
Испрати Е-маил до огласувачот

Parcela-niva od 2506m2 vo s.Tearce

7500 €

Gradezna parcela od 633m2 vo Leshok

33000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам