1 / 1
Џакузи Jacuzzi
250 €
23.09.2022 22:12

Скопје Центар / Скопје

Се продава италијанско џакузи, многу малку користено, во состојба како од салон. Купено е 1000 евра.

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Хидромасажни кади

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
071605107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам