1 / 9
TWINS house-Se PRODAVA KUKJA od 600m2 vo selo:TEARCE
92.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.07.2022 09:22

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

7

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Тераса + 2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

selo :TEARCE - TETOVO

Se PRODAVA kukja vo selo TEARCE.
------------------------------------------------------------------
>>> Kukjata e so povrsina od <<<
( 400m2 + dvor od 200m2 = 600m2.)
------------------------------------------------------------------
Kukjata e vo faza (karabina) kako sto se gleda od slikite i vnatresnosta e prazna.

Kukjata e so cist imoten list.

Za poveke informacii :

E-MAIL > twins.house.re@gmail.com
TEL: 070/240-559 , 078/240-558

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

TWINS house-Agencija za nedviznosti-TETOVO
Потврден огласувач
070/240-559
078/240-558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам