1 / 1
Placovi i nivi vo s. Otunje na prodazba
6 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.10.2021 12:32

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

35000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam placovi/nivi vo Otunje. Dostapnost i kvadratura spored listata od prikacenata slika.

Cena 6evra za kvadrat

Kontakt Nikola 070 324-654

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
070324654
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам