1 / 4
Slusalki Sennheiser Game Zero headset
145 €
Цената е фиксна
21.11.2021 09:56

Охрид / Охрид

Prodavam slusalki sennheiser game zero professional noise blocking gaming headset vo odlicna sostojba. Slusalkite se bez grebka ne se padnati nitu udreni. Funkcioniraat isto kako i prviot den koga gi kupiv.
Za povekje informaci slobodno kontaktirajte me.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Се продава од:

Antonio
Потврден огласувач
074225656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам