1 / 2
Ford mondeo 1.8 TD
1 €
03.12.2020 20:20

Валандово

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Se prodava i zamenuva mondeo 1.8 td top sostojba pali vozi
Zamena za golf 3 vento punto corsa
Moze so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
071871780
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам