1 / 2
Opel
600 €
Цената не е фиксна
15.05.2022 00:18

Крива Паланка / Крива Паланка

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

1995

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2021

Сила на моторот:

40 kw / 54 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Opel Astra na delovi
078273866

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dusko
Потврден огласувач
077794708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам