Se izdava za nova godina
100 €
Цената е фиксна
03.12.2020 21:34

Кисела Вода / Скопје

Opremena kafic 100kv Se izdava za nova godina 2 dena za 100ev vo centarot vo nas dracevo. Informacii na 072310619 beti, samo za vozrasna I ozbilni parovi. Sliki ili snimka moze da vi pratime po dogovor.

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Кафулиња

Се продава од:

Beti
Потврден огласувач
070311438
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам