1 / 9
Seat Ibiza Cupra
1.250 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.12.2020 21:51

Кратово

Марка:

Seat

Модел:

Ibiza

Година:

1997

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Smenet set rebrasti so vodna pumpa pred 1000km
Plin so atest

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
072660027
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам