1 / 7
Zvucnici 15ki
200 €
30.12.2020 13:54

Гевгелија / Гевгелија

Prodavam zvucnici 15ki_ 400w._marka_ the box
200 Eur

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава / Можна е замена од:

Dobrilkicka
dobrilkickadobrilkicka@gmail.com
Потврден огласувач
070469752
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам