1 / 7
Opel Astra se prodava
2.900 €
11.08.2022 02:56

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Astra

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Voziloto e vo odlicna sostojba
Vredi da se vidi
Se e ispeavno i funkcionalno
Gumi M+S
Kontakt tuka DENIS 071-357-085

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zivko
Потврден огласувач
075698794
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам