1 / 1
Toner CF217A za HP Laserjet M102a/w, M130a/fn/fw/nw
650 МКД
15.09.2022 09:32

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Тонер компатибилен за следниве принтери:
HP LaserJet Pro M102, M102a, M102w, MFP M130, MFP M130a, MFP M130fn, MFP M130fw, MFP M130nw

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал / Тонери / Кертриџ

Се продава од: Претпријатие

TMtech
Потврден огласувач
076427821
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам