1 / 6
VINTAGE CD YAMAHA CD-3 Natural Sound od 1985 god. SSSS
65 €
Цената е фиксна
25.05.2022 07:46

Кисела Вода / Скопје

1. VINTAGE CD YAMAHA CD-3 Natural sound od 1985 godina,status: gi cita site CD-nja bezprekorno, ..................................cena 65 eur. (fiksno).

Bez nikakvi zameni i pazarenja okolu cenata. Videte originalni fotografii. Za svoite 35 godini odlicno estetski socuvan.Made in JAPAN.

ZA DA GI VIDITE SITE MOI OGLASI, VO PROZORCETO ZA PREBARUVAWE ISPISETE.........SSSS.>>>>>>>Барај

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Сашо
Потврден огласувач
071352586
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам