1 / 11
SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks 2006 God
4.400 €
05.05.2022 07:05

Делчево / Делчево

Марка:

Seat

Модел:

Leon

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2020

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

SEAT LEON 1.9 TDI 105 ks 2006 God.
So mnogu oprema I mnogu socuvana.
Kolata e uvezena I se plateni site davacki do registracija. 071555599

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам