1 / 10
PRODAVAM AKUMULATORI ZA KAMIONI VILJUSKARI POLOVNI ISPRAVNI.
2 €
27.09.2022 20:02

Кисела Вода / Скопје

Продавам акумулатори за камиони автобуси ВИЛЈУШКАРИ 225ah, 180ah, 145ah 135ah за коли 85ah 75ah 64 65 45 55 и соларна енергија и друго, прифаќам старите и ги одбивам од ценат

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070530049
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам