1 / 1
Издавам наместен стан,брзо се затоплува,во поволн состојба
12.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.06.2022 12:08

Штип / Штип

Број на соби:

3,5

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Борис Кидрич

Издавам стан во строг центар на Штип кај "промаја". Станот има 3 големи соби , ходник и wc . Не сум достапен на наведениот телефонски број ,доколку сте заинтересирани контактирајте ме на социјалните мрежи : Stefan Parizov .

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Stefan
Потврден огласувач
078264225
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам