1 / 9
Golf 5 1.9 tdi 105
3.950 €
4.100 €
17.04.2021 11:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2021

Сила на моторот:

76 kw / 103 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Napraven golem i mal servis
Ful oprema
Registriran do 11.2021
1.9 tdi 105 konj
Inf 070 470 512 vlatko
070 470 512

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070308414
Испрати Е-маил до огласувачот