1 / 6
Oprema za Bilijardi
7 €
05.12.2020 16:30

Охрид / Охрид

Steki
Kapici12mm
Gumi za dupki
Kiksovi
Gumi za steki
Topki komplet
Beli topki za americki bilijard so zetonjerka
Platno za 6,7,8 golemina na bilijard.
Isto taka vrsime i servis na Bilijardi.

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Останато

Се продава од:

650
Потврден огласувач
075223558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам