1 / 9
Се издава дуќан во Топанско Поле
По Договор
13.12.2020 14:54

Чаир / Скопје

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Се издава дуќан во Топанско Поле, 40 квадрати. Дуќанот е поделен на два (поврзани) дела и може да се користи како еден објект или како два помали објекти.

Контакт телефон 075 456 917.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Dukan
Потврден огласувач
075-456-917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам