1 / 5
CINO CORI cista koza
400 МКД
12.01.2023 13:49

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

39

Боја:

Црна

Kozni udobni cizmicki.
zacuvani.Visina na peta 7,5 cm
077 606 650

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Се продава од:

buba
Потврден огласувач
077 606 650
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам