1 / 3
USB Internet Web Kamera za PC Kompjuter online nastava
400 МКД
19.06.2022 16:02

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Nov web kameri za PC, za online nastava, se povrzuvaat na USB, imaat i priklucok za mikrofon

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам