1 / 4
Kia sorento.2.5crdi. automatic za delovi
600 €
Цената не е фиксна
17.06.2022 18:58

Струга / Струга

Kia sorento.2004g. I 2007 2.5 crdi.automatic tiptronik za delovi..kozen.enterier.. motor nema prodaden. za povece informaci na telefon.
070.522.689....078.845.983

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам