1 / 3
Pioneer Blue Series
350 €
Цената е фиксна
30.03.2023 14:52

Битола / Битола

Се Продава!
Pioneer Blue Series прекрасен сет во добра состојба, целосно исправен.
Сетот е составен од најдобриот засилувач од оваа миди серија SA-710 Top Model со моќност од 2x65w rms на 8ома.
Дек CT-300 и Тунер TX-710.
Без никакви замени.
Цена 350€
Погледнете го видеото!
За повеќе инфо и повеке аудио опрема на Facebook профилот VintageAudio GK

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

VintageAudioGK
Потврден огласувач
077639993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам