1 / 1
Купувам РЕТРО стари МОБИЛНИ Телефони.
1 МКД
Цената е фиксна
02.05.2022 23:10

Охрид / Охрид

Купувам РЕТРО стари МОБИЛНИ Телефони. Само во исправна состојба. Понудете

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Стари телефони

Се продава од:

Oglasnik
Потврден огласувач
071738358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам