1 / 7
Kopanje, betonski ogradi cistenje na teren isfrlanje sut
77 МКД
24.08.2022 08:35

Гази Баба / Скопје

Ograduvanje na placevi so met. Stumbo I postavivanje na betonski ogradi iskop za garazi so betonski funfamet I dr. Gradezni safari.. 075224467 075224467

Категорија: Дом и Градина / Градина / Огради

Се продава од:

Tome
Потврден огласувач
078741381
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам