1 / 12
Sediste
11.211 МКД
07.12.2020 07:28

Гостивар / Гостивар

Se prodava sedista va velosiped mtb
Naralicni bredovi. Sq lab. Specialized... selle royal bulls. Cube. Scott. Wtb . Fizik. Seqvence. Ghost. Velo.
Sediste
Sequence memori foam cena 30€
Specialized bridge novo 2500den
Fizik tundra pretapacirano belo 900den
Fizik nisene 2100 den
Scott 1200den
Cube 1300den
Wtb 1200 den
Ghost 450den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Седишти

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам