1 / 10
Racki gripovi
800 €
07.12.2020 08:33

Гостивар / Гостивар

Racki gripovi
Ergon. Specialized. Cube. I drugi brendovi
Egon 1000.1200den
Specialized 850den
Gripovi cube 500
I drugi modeli od 350.400.500.1000 den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Волани , Рачки

Се продава од:

zlatko
Потврден огласувач
070831809
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам