1 / 5
Kolicka za bliznaci
3.500 МКД
Цената е фиксна
03.11.2022 22:15

Прилеп / Прилеп

Se prodava kolicka za bliznaci vo odlicna sostojba ,malku vozena ,so rotiracka racka

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

borce
Потврден огласувач
071666133
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам