1 / 2
Bandasi 5x108 16"
2.500 МКД
14.05.2022 21:35

Тетово / Тетово

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

10.5J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

108

Број на дупки:

Со 5 дупки

prodavam 2 bandasi 5x108 16" odlicno socuvani
originalni od reno megan
pasuvaat i na drugi

072535303

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
00000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам