1 / 1
Се продава шпоре на дрва alfa plam
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.12.2020 14:10

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Се продава шпоре на дрва alfa plam малку користено цена 6500 денари, француски лежај цена 3500, и казан за варење ракија комплет. Инфо на тел 075296538

Категорија: Останато

Се продава од:

Ефка
Потврден огласувач
075296538
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам