1 / 2
Продавам нива до с. Пеширово
3 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.12.2020 13:00

Свети Николе / Свети Николе

Квадратура:

6253 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Продавам нива над с. Пеширово, на патот од Пеширово до Црнилиште.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ирена
Потврден огласувач
070383270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам