Барам куќа
1 €
09.12.2020 01:23

Свети Николе / Свети Николе

Број на соби:

1

Квадратура:

1 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

1 m²

Тип на домот:

Останато

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1

Година на реновирање:

1

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Барам да купам куќа во било каква состојба, со реална цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се бара од:

Nikolche
Потврден огласувач
078278412
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам