1 / 3
Aparat za merenje na pritisok NOVI !
700 МКД
Цената не е фиксна
16.02.2021 07:54

Куманово / Куманово

Novi aparati za merenje na pritisok. Pracame po kargo niz cela Makedonija.
Inf. samo na mob. 071363270

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Апарат за мерење притисок

Се продава од:

...
Потврден огласувач
070668840 071363270
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам