1 / 1
ИМПЕРИЈА – Плац 800м²
45 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.11.2022 21:30

Охрид / Охрид

Квадратура:

800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Шифра E 50/5
Се продава плац со површинa 800м² со две маркици за изградба на куќи.
Плацот се наоѓа во населба Црногорци (Радојца Новичиќ)
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ИМПЕРИЈА
Булевар Туристичка 36А
Потврден огласувач
078 22 82 33
Испрати Е-маил до огласувачот

ИМПЕРИЈА - Плац 618м²

105 €

ИМПЕРИЈА – Нива - овоштарник

55000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам